פורטל 2Bmommy Jobs הוא זירת מפגש בין מעסיקים ומחפשי עבודה מקבוצת האתרים של 2Bmommy – פורטל ההורות מהמובילים בישראל.

האתר הוקם בעקבות גדילתה של  קבוצת "מחפשות עבודה משרות לאמהות והורים מפה לאוזן" בפייסבוק, שבימי הקמת האתר מונה כ-35 אלף חברים פעילים וגדלה בקצב מסחרר.

הקבוצה הוקמה בשנת 2016 על ידי חלי בילו (גורסוי) מתוך מטרה לשדך בין מעסיקים ומחפשי עבודה שנמנים על קהל ההורים.

חלי היא אמא בעצמה ל-3 ילדים ויודעת מצד אחד כמה זה לא פשוט למצוא עבודה כשיש לך ילדים קטנים, בין אם אתם הורים גרושים במשמורת בלעדית או משותפת ובין אם אתם נשואים באושר אך מתמרנים בין בית, עבודה וילדים.

חלי בילו גורסוי מנהלת פורטל ההורות 2BMOMMY ואמא ל-3 ילדים

כאמא, חלי מאמינה שקהל של הורים הם עובדים מסורים, אחראים, רציניים, כאלה שבאים "לבצע את העבודה וללכת", כי יש להם מחויבויות כלכליות וילדים לגדל וההתייחסות שלהם למקום העבודה תהיה יותר רצינית ואחראית עם נאמנות גבוהה.

השאיפה של חלי היא לייצר שינוי בתפיסה של מעסיקים כלפי הורים ולייצר מצב שבו יש יותר גמישות כלפי עובדים שהם הורים מבחינת שעות העבודה, סוגי המשרות ואף גמישות עם אפשרות לעבודה מהבית בחלק מהמקרים.

אחוזי האבטלה במדינת ישראל רק הולכים ועולים , ובתור מי שעבדה בתפקידי ניהול וגייסה עובדים, היא מודעת לקושי באיתור עובדים איכותיים, נאמנים ומלאי מוטיבציה. יחד עם זאת, היא גם מכירה את הצד השני של המטבע שבו יש קהל של הורים שמחפשים עבודה אך במרבית המקרים נאלצים לוותר על התקדמות בקריירה בשל משרות עם מסגרת שעות תובענית שלא תאפשר להם להנות גם מחיי משפחה.

ובינינו, אחרי 8 שעות עבודה, התפוקה של כל אחד מאיתנו יורדת, כך שתוכלו להעסיק הורים במשרות גמישות יותר, להנות מתפוקה גבוהה יותר ולחסוך עלויות.

 

נשמח אם תפרסמו משרות, תפיצו את האתר בקרב חבריכם ותעזרו לנו לייצר קהילה של הורים למען הורים, ולייצר שינוי במצב התעסוקתי במשק, במדינת ישראל.

אמנם האתר מיועד במקור להורים אך הוא יכיל תחתיו את כל סוגי המשרות לכל קהלי היעד.

 

שלכם,

חלי בילו (גורסוי),

בעלים ומנכ"ל, 2Bmommy Jobs